Lansmana özel, tüm ürünlerde çok özel indirimler sizi bekliyor

'O'nu hemen tanırsınız!

Alkali su vücudun pH dengesini korumasına ve sağlıklı bir yaşam sürdürmeye yardımcı olur ve Alkali su denildiğinde “O”nun adı aklınıza gelir!

Sağlığınız ve refahınız bizim önceliğimizdir. Biontech Alkali Su İyonizeri, gelişmiş teknolojisi ve yenilikçi tasarımıyla, alkali suyun gücünü size sunuyor. Sağlık dolu bir içme suyu deneyimi için bize katılın.

BionTech'i Tanıyın

Biontech 1986 yılında kurulmuştur. Güney Korede bugüne kadar 2 milyon adetten fazla kullanıcıya ulaşmıştır. 20 patent ,13 faydalı ürün sertifikası , 77 tescilli marka ile pazarın %40 hakimi durumundadır.

Ev tipi su arıtma ve iyonizasyon endüstrisinde 35 yıllık deneyime sahip olan Biontech son bir kaç yılda Kore’de en çok satan iyonizer ödüllerine layık görülmüştür.

İleri teknoloji ve güvenilir kalite kontrolünden dolayı Biontech GMP (Good Maufacturing Process ) sertifikası almıştır.

Su iyonizerleri konusunda şu anda Biontech dünyadaki en büyük üretici konumundadır. Önümüzdeki yıllarda oluşması beklenen talep artışına hazırlık olarak dünya standartlarında bir araştırma merkezinin yanısıra yılda bir milyon adet üretim kapasitesine sahip yeni bir fabrika kurulmuştur.

İleri teknolojisine ve ürünlerin rekabet gücüne güvenen Biontech daha gelişmiş ve kullanıcı odaklı ürünler sunmayı ve böylece Alkali iyonize suyun sağlığı teşvik eden etkileri ile insanlığın sağlığını iyileştirmeye katkıda bulunmayı amaçlamaktadır

Biontech Teknolojisi

Elektrolitik Hücre

Biontech, yalnızca mükemmel elektrolitik hücreler kullanır. Bir elektrolitik hücre, saflaştırılmış suyu iyonlaştırmak için temel bir bileşendir.

Biontech Teknolojisi

Anti Kireç Sistemi(DARC)

DARC System(Dual Auto Reverse Cleaning Sysem) elektrolitik hücre içinde kireç oluşumunu yenilikçi bir şekilde önleyen, patentli özel bir BionTech teknolojisidir.

Biontech Teknolojisi

Filtre İşlevi

Biontech filtrelerin kaliteli bir İyonizerin rolünü ve işlevini yerine getirmede çok önemli bir rolü olduğuna inanıyor. Biontech, kalitesi uluslararası standartlarda onaylanmış NSF sertifikalı hammaddeleri kullanır.

Biontech ürünleriTüm Ürünleri Keşfedin

ForWell

Sağlıklı Yaşam Uzak Değil