Lansmana özel, tüm ürünlerde çok özel indirimler sizi bekliyor

Neden alkali iyonizer su cihazı almalıyız?

Dünyanın En Gelişmiş Su Arıtma ve İyonizasyon Sistemi

Vücudunuzdaki her sistem suya bağlıdır. Örneğin su, toksinleri hayati organlardan atar, hücrelerinize besin taşır vb. Ancak, her gün nefesiniz, terleme, idrar ve bağırsak hareketlerinizle su kaybedersiniz. Vücudunuzun düzgün çalışması için günde yaklaşık 2 litre su içerek su kaynağını yenilemelisiniz.

Alkali iyonize su, sizi sağlıklı tutmanın kilit noktasıdır. Genel su veya saf su yerine alkali iyonize su içmek, kronik ishal, anormal bağırsak fermantasyonu, hazımsızlık, mide aşırı asiditesi gibi gastrointestinal sorunları iyileştirebilir. Sağlıklı olmak için bir kısayol. (KFDA tarafından onaylanmıştır) 

35 yıl

Su arıtma ve iyonizasyon endüstrisinde 35 yıllık deneyim ve teknolojilerden faydalanın. BionTech birçok patentli teknoloji ve alkali su iyonizerleri geliştirdi

Arıtılmış Su

0.1μm filtrasyon membranlı 7 katmanlı filtre ile suyu arındırın.

Kurşun Kaldırma

Çözünür kurşun, cıva, alüminyum, kadmiyum vb. ağır metalleri etkin bir şekilde çıkarın.

Zehirli Maddelerin Giderilmesi

Klor, böcek ilacı, VOC vb. Toksik maddeleri etkin bir şekilde çıkarın.

Gastrointestinal Sorunların İyileştirilmesi

KFDA, alkali iyonize su içmenin kronik ishal, anormal bağırsak fermantasyonu, hazımsızlık ve mide aşırı asiditesi gibi mide-bağırsak sorunlarının iyileştirilmesinde etkili olduğunu onayladı.

Kore'de 1 Numaralı Satış

Son birkaç yılda Kore'de su iyonizeri kategorisinde 1 numara satış ödülüne layık görüldü.

Kore Malı

Kore'de BionTech'e ait fabrikalarda sıkı kalite kontrolleri ile üretilmektedir

Ekstra Büyük 7 Katmanlı Platin Kaplı Titanyum Elektrotlar

Elektroliz sistemi su iyonlaştırıcısının temel parçasıdır ve bu nedenle kalitesi, bileşen malzemeleri, tasarımı, bilgi birikimi vb. Elektroliz işleminin performansını ve üretilen iyonize suyun etkinliğini çok etkiler.

En önemli faktör elektrotların malzemesidir, çünkü bu, su moleküllerinin iyonlara elektroliz edilmesinde ana bileşendir. Bununla birlikte, elektrotun kendisi korozyona uğrayacak ve elektroliz sırasında suda çözünecektir. Bu nedenle, su iyonlaştırıcısı, elektrotlar tamamen aşındığında artık elektroliz yapamaz. Ek olarak su, çözünmüş elektrot iyonları ile de kirlenir.

BionTech, elektroliz işlemi için platin kaplı titanyum plakalar kullanır.

Elektrotların çekirdeğinde yüksek iletkenlik, korozyon direnci özellikleri nedeniyle SAF TİTANYUM (titanyum alaşımı değil) kullanılmaktadır. Çekirdek kısmını daha fazla korumak için titanyum çekirdeğin yüzeyine “6μm’de DSE” özel kaplama yöntemi kullanılarak% 99.99 PLATINUM (neredeyse saf, platin alaşımı değil) kaplanır. Yüksek iletkenlik, dayanıklılık ve yüksek sıcaklıkta bile kararlılık gibi özelliklerle platin kaplama, elektrotların ömrünü ve verimliliğini uzatmada fayda sağlar.

BionTech'in Eletrolysis Sisteminin Ayırt Edici Özellikleri

Saf titanyumun benimsenmesi (Alaşımsız Ti ​​”Saf” 50A) % 99,99 platin (Pt) kaplama: Çift Aşamalı Galvanik (DSE) 6μm Yöntemi Elektrotların yüzeyinin zımparalanmasıyla elde edilen kabartma etkisi Yüksek stabilite ve korozyon direnci Ekstra geniş elektrot yüzey alanı 7 kat elektrot

Elektrotların toplam yüzey alanı başka bir kritik husustur. Elektroliz esas olarak elektrotların yüzeyinde meydana gelir ve bu nedenle, elektrotların daha geniş yüzey alanı, elektroliz işlemi daha etkilidir çünkü işlem sırasında daha fazla enerji ve elektron salınabilir. Bu nedenle, daha fazla aktif hidrojen üretilebilir ve ORP değeri daha düşük olabilir.

BionTech ekstra geniş tek katmanlı elektrot yüzey alanına sahiptir. “BTM-1200 ve BTM-105DN ” modellerimiz 7 katmana sahiptir, bu nedenle elektroliz performansı en üst düzeye çıkar

2 Kademeli Asidik / 5 Kademeli Alkali İyonize Su Seçimi

BionTech Ionizer, 7 kademeli pH değeri ve nötr (pH 7) su ile asidik / alkali su sağlayabilir. Alkali iyonize suda 5 pH seviyesi seçimi (pH 7.5, pH 8.5, pH 9.0 , pH 9.5 ve pH 10) varken Asidik iyonize suda 2 (pH 3.5 ve pH 5.5) bulunur. 

İyonize suyun farklı pH seviyelerinde çeşitli uygulamalar vardır. Örneğin, pH 5.5 ve pH 3.5 olan asidik su sırasıyla yüz yıkama ve genel yıkama için kullanılabilir. Benzer şekilde pH 7,5 ve 8,5 olan alkali su doğrudan içmek için uygundur ve pH 9,5 yemek pişirmek için uygundur.

    Leave A Comment

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    ForWell

    Sağlıklı Yaşam Uzak Değil