Lansmana özel, tüm ürünlerde çok özel indirimler sizi bekliyor

Ritello nasıl çalışır?

Ritello’nun Konsepti, Tabiat Ana’nın suyla yıkama ilkesinden esinlenmiştir. Ritello® Ev Arıtma Sistemi, su haznesi içindeki tozu, kiri, mikropları ve toz akarlarını hapsetmek için Su kullanır. Bir kez tuzağa düştüklerinde bir daha asla dışarı çıkamazlar.

Ritello® ile temizlik kalıcıdır.

1. Su filtresi

Ritello, kiri, tozu ve kokuları hapsetmek için su kullanır. Eve sadece temiz ve taze hava geri verilir.

 

2. Programlanabilir LED ekran

Ritello, parlak, çok renkli bir ekran ve kısayol tuşlarına sahip bir düğme paneli ile donatılmıştır.

 

3. Çift Güç motoru

Güçlü bir yüksek teknoloji motoru dakikada 27.000 devir yapar ve segmentindeki diğer sistemlerden iki kat daha güçlüdür. İki kat daha güçlü, temizlikte iki kat daha verimli.

 

4. Tek dokunuş hızı

Ritello dört farklı hız sunar. İç havayı temizlemek için ilk konumu seçin. Perdeler ve mobilyalar için konum 2 veya 3’ü seçin. 4. konum ile derinlemesine kirleri temizleyebilirsiniz. En eksiksiz sonuç için Powerbrush’ı takın. 

 

5. Akıllı bağlantı

Bir opsiyonel parça bağlamak istediğinizde dolaşan gevşek kablo artık yok. Ritello, kolayca yerine oturan yerleşik konektörlere sahiptir. Bu şekilde opsiyonel parçalarınıza da güç sağlanır. 

6. Akıllı tel

Bağlantı kablosu dahili bir akıllı makara üzerindedir. Tel ile uğraşmak yok ve süper verimli. İplik ayrıca ekstra uzundur, böylece tüm odayı tek seferde bitirebilirsiniz.

 

7. İç aydınlatma

 Ritello açıkken aydınlatılır. Bu şekilde su filtresini çalışırken ve sıkışan kiri görebilirsiniz. Ritello’nun ne kadar toz ve kir topladığını gördüğünüzde hemen iyi bir duyguya kapılıyorsunuz! Eviniz tekrar tertemiz ve sağlıklı.

8. Dış aydınlatma

Powerbrush, odayı aydınlatan yenilikçi bir LED ışığa sahiptir. Bir odanın en karanlık köşelerinde bile toz veya kiri kaçırmazsınız

 

9. Ayarlanabilir yükseklik

Eşsiz bir sistem, elektrikli fırçanızın yüksekliğini ayağınızın basıncıyla ayarlayabilmenizi sağlar. Böylece, yüzeyinizin kalınlığı veya yoğunluğu ne olursa olsun, her zaman en verimli temizleme derinliğine sahip olursunuz.

ForWell

Sağlıklı Yaşam Uzak Değil