Lansmana özel, tüm ürünlerde çok özel indirimler sizi bekliyor

Sadece süpürmek neden yardımcı olmuyor?

Toz Etrafta Uçuşuyor!

Hem elektrikli süpürge torbası olan hem de olmayan geleneksel elektrikli süpürgeler, gerçekten de toz ve kiri emer. Ama aynı zamanda etrafa çok fazla ince toz üflerler. Bazı çok küçük parçacıklar, bakteri ve mikroplar torba veya filtreden geçip arka taraftan çıkar. Gerçekten verimli değil ve kesinlikle sağlıklı değil. Birçok elektrikli süpürge, içinde biraz kir olduğu anda emme gücünü de hızla kaybeder.

 

Geleneksel elektrikli süpürgeler etrafa çok fazla ince toz üfler.

 

Geleneksel filtre ve çanta her şeyi durdurmaz.

 

Kirlendiğinde emiş gücü hızla bozulur.

Hava kirliliğini düşündüğümüzde genellikle duman, fabrika dumanı ve araç emisyonlarını düşünürüz . Ancak, genellikle iç mekan havasının çok daha kirli olduğunu unutuyoruz. Dünya Sağlık Örgütü’ne ( WHO ) göre, ev içi hava kirliliği ciddi ve tehlikeli bir olgudur. İçeride fosil yakıtlarla ısıtmak ve içeride yemek pişirmek çok fazla partikül madde ve karbon monoksit oluşturur. Maruz kalma en fazla kadınlarda ve çocuklardadır çünkü zamanlarının çoğunu iç mekanlarda geçirirler. Dünya Sağlık Örgütü’ne göre her yıl 4,3 milyon insan kirli iç ortam havasından ölüyor.

İç ortam havamız ciddi şekilde kirli

Avrupa Birliği ve DSÖ endişeli

Çoğumuz günün %90’ını kapalı bir alanda , evde, işte veya okulda geçiriyoruz. Sağlığımız üzerindeki etkisi ciddi şekilde hafife alınmaktadır. Her türlü nesne, iç mekan kalitesini ciddi şekilde etkileyebilir. Temizlik ürünleri, oyuncaklar, mobilyalar ve inşaat malzemeleri kirli partiküller salar . Ancak yemek pişirmek, temizlik yapmak, duş almak, mum yakmak ve hatta baskı yapmak gibi günlük faaliyetlerin de büyük bir olumsuz etkisi vardır.

 

zamanımızın %90’ını iç mekanlarda geçiriyoruz

 

İçerideki hava dışarıdakinden 5 kat daha kirli

 

Evlerin daha iyi yalıtımı -> sağlıksız iç mekan havası 

 

Sakinlerin sağlığı üzerinde olumsuz etki. Çocuklarda ve yetişkinlerde daha fazla astım ve alerji

 

İç ortam hava kirliliğini durdurmak için önlem alınmalı

Güçlü Bir Element: SU

Çözümü Doğada Bulduk

Ritello sistemi tamamen farklı çalışır. Doğa gibi, havayı temizlemek için su kullanır. Hava su filtresinden emilir, yıkanır ve tüm toz, kir, polen, koku ve virüsler su haznesinde kalır. Sonuç temiz, yeni yıkanmış iç mekan havasıdır. Astımınız veya alerjiniz varsa doktorların ve göğüs hastalıkları uzmanlarının Ritello’yu önermesine şaşmamalı.

 

Vakum torbası veya uçan toz yok

 

Emiş gücü kaybı yok, her zaman %100

 

Evinizi temizler ve havayı arındırır

 

Sonuç; toz, polen, ev tozu akarları, virüsler ve kirlilikten arınmış suyla yıkanmış havadır.

 

Sigara, patates kızartması yağı, duman, boya ve egzoz dumanlarının havasını deodorize eder.

ForWell

Sağlıklı Yaşam Uzak Değil