Lansmana özel, tüm ürünlerde çok özel indirimler sizi bekliyor

Size Değer Katan Markalar

Forwell, İyi yaşam konseptini benimseyenler için sağlıklı beslenme, aktif yaşam,
zihinsel denge ve kişisel gelişim alanlarında kapsamlı bir destek sağlar

Biontech su arıtma ve iyonizasyon sistemi sayesinde suya hiçbir kimyasal madde katmadan elektroliz yöntemiyle ihtiyacınıza göre farklı pH’larda en doğru ve en sağlıklı biyolojik değerlere sahip suyu kullanımınıza sunar.

Ritello Sistemi bilinen tüm temizleme sistemlerinden farklı çalışır. Evinizde istemediğiniz ve yıllardır bitmeyen tozları, kirleri ve sağlığımıza zarar veren tüm maddeleri hapsetmek için Tabiat Ana’nın en güçlü arındırıcısı suyu kullanır.

Su arıtma teknolojilerinde Dünya’nın lider ülkesi Güney Kore’nin köklü markası olan Cuckoo, Alesta modeliyle sağlıklı ve güvenli su içmenizin yanı sıra yaşam veya ofis alanınızı da modernleştirir.

Hurom, sağlıklı ve mutlu bir yaşama katkıda bulunan sağlıklı ev aletleri markası olarak kurulduğu 1974 yılından bu yana, meyve sıkacakları ve çeşitli ev aletleri ile %100 doğal malzemeleri hurom ev aletleri ile sağlıklı bir beslenme alışkanlığı edinebilirsiniz.

İyonizerli Purello Hava Temizleyici, havada uçuşan tüm ince partikülleri , toz, virüs ve bakterileri havadan uzaklaştırılıp suya hapseder. Purello’yu kullanırken , onu aydınlatarak mükemmel bir başucu lambası haline getirebilirsiniz.
Suyu arıtmanın en kolay ve en uygun yöntemlerinden biri, taşınabilir bir su filtresi kullanmaktır. Bu su filtreleri, diğerlerinin yanı sıra parçacıklar, bakteriler, virüsler ve parazitler gibi kirletici maddeleri ortadan kaldırarak suyu arıtmaya ve dekontamine etmeye yardımcı olur.

ForWell

Sağlıklı Yaşam Uzak Değil