Lansmana özel, tüm ürünlerde çok özel indirimler sizi bekliyor

Nefes Al ve Daha İyi Yaşa!

Suyla yıkanmış havayı soluduğunuzu hayal edin . Evinizin her yerinde pusuda bekleyen toz, kirlilik, bakteri, polen ve virüslerden arınmış hava. Kelimenin tam anlamıyla ciğerleriniz için bir doğaya dönüş.

Ritello, geleneksel elektrik süpürgeleri gibi toz torbası kullanmaz. Ortamın tüm kirini su haznesine çeker. Islanan toz uçamaz. Sadece sağlıklı ve tertemiz bir hava ortama geri döner.

Ritello'yu Tanıyın

Alman üretim kalitesiyle ve teknolojisi üretilmiş bir başyapıt olan ve  ev temizliği konusunda çığır açan Ritello R2 gücü, kalitesi ve dayanıklılığı ile 1987 yılında dünya çapında yayılmış bir şirketler grubu olan Librex Holding Inc. dört Bechalani kardeş tarafından Kanada’nın Ottawa şehrinde kuruldu.

2007 yılında ALMANYA’nın Kuzey Ren-Vestfalya Bölgesinde Ritello üretim tesisleri çalışmalarına başladı. Bugün, Ritello Almanya’daki üretim tesislerinde en yüksek kalite standartlarında özenle üretilmektedir. Ritello muhteşem performans ve kalite standartları ile tüm dünyada tercih sebebi olmuştur. Ritello’nun Türkiye dahil 53 ülkede satışı yapılmaktadır.

Ritello Teknolojisi

Toz Yok! Sadece Temiz Hava Var

Ritello Sistemi bilinen tüm temizleme sistemlerinden farklı çalışır. Evinizde istemediğiniz ve yıllardır bitmeyen tozları, kirleri ve sağlığımıza zarar veren tüm maddeleri hapsetmek için Tabiat Ana’nın en güçlü arındırıcısı suyu kullanır.

Ritello Teknolojisi

Kararlı ve Yetenekli

Doğadan ilham alan Ritello evde istenmeyen tozu ve kiri yok etmek için suyun gücünü kullanır.

Ritello Teknolojisi

Nasıl Çalışır?

Ritello®, iç mekan havanızı yıkarken kötü kokuları giderir ve geriye sadece temiz hava bırakır. Evinizdeki kirliliklerin kontrolünü geri alabilirsiniz.

Ritello ürünleriTüm Ürünleri Keşfedin

 • Parfümler 4'lü Set
  Parfümler 4'lü Set
  Parfümler 4'lü Set
  Parfümler 4'lü Set
  Ritello

  Parfümler 4’lü Set

  600,00
  Temizlerken su haznesine birkaç damla Ritello kokusu ekleyin. Bir bahçe ya da çayır havasını evinizde hemen hissedin.
 • Ritello

  Deodorizer Ritello

  630,00
  Deoderizer Ritello Koku Giderici, TRİETİLEN GLİKOL içerir. (Havadaki buharı) kullanımı, kapalı alanlarda Havadaki Virüsleri, Bakterileri ve Küfleri önemli ölçüde azaltmaya yardımcı olur .
 • Ritello

  Halı Şampuanı

  750,00
  Halı lekelerini çıkarmaya yardımcı olması için bu Şampuanı Aqua Brush aksesuarıyla birlikte kullanın.
 • Ritello R2
  Ritello R2
  Ritello R2
  Ritello R2
  Ritello R2
  Ritello

  Ritello R2

  Ritello, filtre veya torba kullanmadan ortam kirini su deposunda toplar ve ortama temiz ve saf hava verir. Demo talebi için 0216 341 00 20 numarayı…
 • Ritello

  Vakum Torba

  290,00
  Bu fermuarlı çanta, yeni temizlenmiş yorgan ve yastıklarınızı saklamak için uygundur. Torbayı tamamen vakumla çekebildiğiniz için, hacim büyük ölçüde azalır. her şeyi kolayca saklayabilirsiniz. Ayrıca toz ve toz…
 • Ritello

  AquaJet

  7.350,00
  AquaJet kullanarak halınızı dakikalar içinde ovalayabilir ve kurutabilirsiniz. AquaJet'iniz dökülmelerden, kazalardan ve hatta evcil hayvanlardan kaynaklanan lekeleri çıkarır. AquaJet ayrıca halılarınızı temizler, yeniler ve kokularını giderir, böylece…
 • Ritello

  Mini Güç Fırçası

  8.400,00
  Mini Powerbrush, kapsamlı temizlik için güçlü motorlu fırçasıyla daha kompakt, hafif ve elle çalıştırılan bir aksesuardır. PowerBrush® ile aynı pili kullanan bu ünite güçlüdür ancak merdivenlerde,…

ForWell

Sağlıklı Yaşam Uzak Değil