Lansmana özel, tüm ürünlerde çok özel indirimler sizi bekliyor

Doğanın En Saf Hali

Sağlıklı bir yaşamın en önemli parçalarından biri beslenme şeklimiz.
Hurom ile sıkılan sebze-meyve suları bilimsel yayınlarla ispatlı olarak bize, hücrelerimize , sağlığımıza iyi geliyor.

Meyve ve sebzelerdeki antioksidanlar vücudu hastalıklara ve serbest radikallere karşı sizi korur. Hurom ile Sağlıklı alışkanlıklar edinerek bağışıklık sisteminizi güçlendirmenize ve yaşlanma sürecini yavaşlatmanıza yardımcı olabilirsiniz. 

Hurom'u Tanıyın

Dünya, artan nüfus artışıyla beraber yeterli gıda kaynakları sağlamaya çalışırken; bir yandan da insan sağlığını olumlu yönde etkileyecek beslenme alternatifleri aramaktadır. Çünkü insanların vücudunun yenilenmesi, gelişmesi, sağlıklı çalışması için dengeli ve yeterli beslenmesi gerekmektedir. Bu dengeli beslenmede vitamin ve minerallerin önemi 20.yy’da daha da iyi anlaşılmış ve bugün, sağlıklı beslenme bilinci giderek artmaktadır. Günümüzde insan sağlığını tehdit eden hastalıklara karşı önlem olarak önerilen besinlerin başında meyve ve sebzeler gelmektedir.

Kurucumuz ve başkanımız Youngki Kim, insanların doğayı en saf haliyle hayatlarına dahil etmenin bir yolunu keşfetmelerine yardımcı olmak istedi. İnsanların bitkilerden besin maddelerini Hurom’u bulmasına yol açan daha etkili ve doğal yollarla tüketmelerine yardımcı olmak için yeni fikirlerin peşindeydi.

Başkan Kim, meyve suyunun besin içeriğini en üst düzeye çıkarmak için oksidasyon ve besin kaybını önlemek ve meyve ve sebzelerin tohumlarını ve kabuklarını kullanmak için birçok yolla karşılaştı. Mükemmel sıkma yöntemini bulmak için birçok başarısız girişimden sonra, en iyi yolun malzemeleri yüksek basınçta yavaşça sıkmak olduğunu fark etti.

Daha sonra Hurom’un taze meyve ve sebzelerin besinlerini, lezzetlerini ve aromalarını korumak için bir burgu kullanan Slow Squeeze Teknolojisini geliştirdi ve patentini aldı. Ayrıca, yavaş dönme motoru, ev kullanımı için ideal olmasını sağlayacak şekilde minimum gürültü üretecek şekilde tasarlanmıştır.

Hurom Türkiye

Hurom İle Yaşam

Günümüzün modern dünyası daha hızlı bir yaşam ve tüketim üzerine kurulu; ve dolayısı ile özellikle beslenme alışkanlıklarımız daha pratik ama bir o kadar da sağlıksız . Amacımız hayatınızın tüm dönemlerinde yaşam kalitemizi beslenme alışkanlıklarınızda küçük değişiklikler yaparak daha sağlıklı hale getirmek. Beslenme alışkanlıklarınızı daha sağlıklı ve aynı zamanda lezzetli hale getirebilir, böylece yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Yaş ilerledikçe oluşabilecek birçok hastalığı önleyebilir , enerjimizi gün içerisinde yükseltebilirsiniz. Hem beden hem zihin sağlığınız çok önemli. Paketlenmiş , katkı maddeli veya işlenmiş gıdaların yerine doğaya dönerek günlük stres ve kaygılarınızı azaltabilirsiniz. Bu yolda atacağınız her adımın size iyi gelecek . kendinize bir iyilik yapın ve güne bir bardak canlı besinle başlayın.

Hurom Türkiye

Her Gün Daha Canlı Ve Lezzetli

Hurom ile bir gün, bir gün boyunca tatile çıkmak kadar heyecan verici olmayabilir, ancak rahatlamanıza yardımcı olacak sıradan ama keyifli anlarla doludur. Malzemeleri dikkatli bir şekilde seçmekten, kendinize ve sevdiklerinize zevk için taze bardaklar masanın üzerine koymaya kadar, evinizin güvenliğinde sağlıklı yiyecekleri paylaşmak, herkesin keşfedeceğini umduğumuz bir zevktir. Size daha fazla mutluluk getiren bir alışkanlık olarak hayatınızın bir parçası olmayı hedefliyoruz.

Hurom ile güne daha iyi başlayabilirsiniz. Kahvaltılarda hazır içecekler yerine gerçek ve sağlıklı içecekler hazırlayabilirsiniz. Doğanın tüm enerjisini bedeninizde hissedebilir ; Hazır gıdalar veya gıda takviyeleri yerine gerçek bileşenlerden , vücudunuzun tanıdığı , sindirebildiği daha canlı ve lezzetli besleyici karışımlar hazırlayabilirsiniz.

Hurom Türkiye

Sağlıklı Alışkanlıklar, Sağlıklı Nesiller

Hurom yavaş meyve sıkacağı ile günlük beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Her gün kendinize ve sevdiklerinize taze, mevsimlik ürünlerle sebze & meyve suları hazırlayabilirsiniz. Meyve ve sebzelerdeki antioksidanlar vücudu hastalıklara ve serbest radikallere karşı sizi korur .

Sağlıklı alışkanlıklar edinerek bağışıklık sisteminizi güçlendirmenize ve yaşlanma sürecini yavaşlatmanıza yardımcı olabilirsiniz. Çocuklarınızı sizden göreceği iyi alışkanlıklar onların gelecek hayatlarında daha sağlıklı olmalarına da olanak sağlayacaktır

Hurom ürünleriTüm Ürünleri Keşfedin

 • Hurom

  Hurom H300E

  27.000,00
  Yeni vida teknolojisi ile aparat değiştirmeden, kesmeden, hazırlık yapmadan kolayca sağlıklı meyve sebze suları, bitkisel süt, smoothie ve sağlıklı dondurma hazırlayabilirsiniz. 40 sn.de temizleyebileceğiniz yeni…
 • Hurom H100s Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom H100s Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom H100s Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom H100s Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom

  Hurom H100s Katı Meyve Sıkacağı

  19.000,00
  Sağlıklı meyve ve sebze suyu hazırlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Yeni nesil patentli soğuk sıkım teknolojisi sayesinde Hurom H100 ile sebze-meyve suyu sıkabilir, çeşitli…
 • Hurom H310a Mini Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom H310a Mini Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom H310a Mini Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom

  Hurom H310a Mini Katı Meyve Sıkacağı

  16.500,00
  Yeni vida teknolojisi ile aparat değiştirmeden sağlıklı meyve sebze suları, smoothie, bitkisel süt ve sağlıklı dondurma hazırlayabilirsiniz. 40 sn.de temizleyebileceğiniz yeni Hurom H310 A en…
 • Hurom M100 Katı Meyve Sıkacağı Ve Blender
  Hurom M100 Katı Meyve Sıkacağı Ve Blender
  Hurom M100 Katı Meyve Sıkacağı Ve Blender
  Hurom

  Hurom M100 Katı Meyve Sıkacağı Ve Blender

  37.500,00
  Hurom M100 ile sağlıklı sebze-meyve sularını yavaş sıkım teknolojisi ile kesmeden, bölmeden kolayca sıkabilir ya da çok yüksek hızlı blender ile öğütme, smoothie, buz kırma,…
 • Hurom HW Profesyonel Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom HW Profesyonel Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom HW Profesyonel Katı Meyve Sıkacağı
  Hurom

  Hurom HW Profesyonel Katı Meyve Sıkacağı

  54.000,00
  HW profesyonel seri ile tüm meyve ve sebzelerin suyunu ve kuruyemiş sütlerini çok hızlı ve sağlıklı bir şekilde sıkabilirsiniz. Dakikada 1 litre performansı ve hızlı…

ForWell

Sağlıklı Yaşam Uzak Değil